Apartament 1+1+ BLK, Astir, 65.000 euro i diskutueshëm 

 • € 65,000/I diskutueshëm
Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje

Apartament 1+1+ BLK, Astir, 65.000 euro i diskutueshëm 

Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 65,000/I diskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 1+1+ BLK, Astir, 65.000 euro i diskutueshëm

 

•Tipologjia: 1+1+BLK

•Adresa: Rr.Teodor Keko

•E mobiluar

•Kati 3

•Pallat i ri me ashensor

💶 65.000 euro i diskutueshëm

•Me kontratë porosie

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 57m2 dhe gjendet ne katin e 3 te ne nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme, me kondicioner dhe me lavastovilije, dhe organizohet ne dhomen e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:57 pm Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:21 pm
 • ID e pronës: MRE-8913
 • Çmimi: € 65,000/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509