Apartament 1+1, Don Bosko, 420 Euro

 • € 420
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Don Bosko, 420 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Don Bosko, 420 Euro

 

* Tipologjia: 1+1

* Adresa: Kompleksi Trio Tawer

* I pa mobiluar

* Kati 5

* Pallat i Ri

•420 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 5 te nje pallat i Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet i pa mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 10:23 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 10:23 am
 • ID e pronës: MRE-45817
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127