Apartament 1+1+garazhd, Kodra e Diellit, 600 Euro

 • € 600
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1+garazhd, Kodra e Diellit, 600 Euro
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1+garazhd, Kodra e Diellit, 600 Euro

 

* Tipologjia: 1+1+garazhd

* Adresa:Rruga Bill Clinton

* E mobiluar

* Kati 2

* Pallat i Ri

•600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 2 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 10:30 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-45825
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127