Apartament 2+1, Me Qera, Pazari I Ri , 800 Euro/Muaj

 • € 800
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Pazari I Ri , 800 Euro/Muaj
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Pazari I Ri , 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hoxha Tahsim, Pazari i Ri

• e mobiluae

• Kati 3

• Pallat i Ri

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 10:31 am Përditësuar 6 Maj, 2024 at 10:34 am
 • ID e pronës: MRE-45826
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257