Apartament 1+1, Perball Deliorgjit, 550 Euro

 • € 550
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Perball Deliorgjit, 550 Euro
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Perball Deliorgjit, 550 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Hotel Diplomat

* E mobiluar

* Kati 3

* Pallat ekzistues

•550 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Maj, 2024 në 1:48 pm Përditësuar 6 Maj, 2024 at 1:53 pm
 • ID e pronës: MRE-45930
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127