Garzoniere , 21 Dhjetori, 350 Euro

 • € 350
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Garzoniere , 21 Dhjetori, 350 Euro
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garzoniere , 21 Dhjetori, 350 Euro

 

* Tipologjia: GAZONIERE

* Adresa: 21 Dhjetori

* E mobiluar

* Kati 1

* Vile Private

•350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet garzoniere me siperfaqe 40m² ne katin e 1 te nje vile private. Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Maj, 2024 në 11:58 am Përditësuar 7 Maj, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-46078
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127