Apartament 1+1, Zogu i Zi, 500 Euro

 • € 500
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1, Zogu i Zi, 500 Euro
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Zogu i Zi, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Mine Peza

•  I mobiluar

• Kati 4

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 96m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati ekzistues.

Apartamenti  jepet i mobiluar totalisht dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 10:16 am Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-50101
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 96 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134