Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Elbasanit, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Elbasanit, 600 euro/muaj
Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Elbasanit, 600 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi Pike Referimi: Prane Ekonomikut
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 3 Qershor, 2024 në 9:30 am Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 9:38 am
 • ID e pronës: MRE-50073
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508