Shitet, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, 185,000 Euro

 • € 185,000
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, 185,000 Euro
Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 185,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik 185,000 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2+2Blk

• Adresa: Prane Xhamise

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile 3 Kateshe

• 185,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 147 m2 dhe gjendet në katin e 3 të nje vile te Kopshti Botanik, prane Xhamise. Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, korridori, 2 tualete dhe dy ballkone. DISPONON DHE VEND PARKIMI!!!

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 2:01 pm Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 2:01 pm
 • ID e pronës: MRE-50005
 • Çmimi: € 185,000
 • Sip. totale: 147 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134