Qera, Hyrje Private 1+1, Laprake, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Laprake, 400 Euro/Muaj
Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Laprake , 400euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Dritan Hoxha Pike Referimi: Kupola
 •  I mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të nje shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet  i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe  tualet. Eshte i disponueshem me date 1 korrik.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 1:41 pm Përditësuar 3 Qershor, 2024 at 3:28 pm
 • ID e pronës: MRE-49993
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Zona Laprake

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134