Garzoniere Yzberisht , 340 Euro/Muaj

 • € 340
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Garzoniere Yzberisht , 340 Euro/Muaj
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garzoniere Yzberisht , 340 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: Garzoniere

• Adresa: Bulevardi i Ri

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

•340 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garzoniere ne katin e 3 te nje Pallati te Ri me siperfaqe 45m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit,  dhoma e gjumi dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore i mobiluar me arkitekt. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 10:41 am Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 10:41 am
 • ID e pronës: MRE-49923
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127