Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Dibres–Kompleksi Arlis, 700 Euro/Muaj.

 • € 700
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga e Dibres–Kompleksi Arlis, 700 Euro/Muaj.
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Rruga e Dibres–Kompleksi Arlis, 700 Euro/Muaj.

 

 

• Tipologjia: Ambient Biznesi

• Adresa: Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis

• bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe prej 110 m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri te mireadministruar . Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 4 ambjente dhe eshte i pershtatshem per tipolgji te ndryshme biznesi. Disponon 2 tualet dhe 1 ballkon.

Gjithashtu tek ambienti do te vendosen edhe kondicionere ne cdo dhome.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 3:21 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 3:30 pm
 • ID e pronës: MRE-49846
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 114 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257