Shitet, Apartament 2+1, Medrese – Rruga e Dibres, 124,000 Euro

 • € 124,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Medrese – Rruga e Dibres, 124,000 Euro
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 124,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 2+1 Medrese — Rruga e Dibres, 124,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, prane pasticeri ’’Bilbili”

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 124,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 78 m2 dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor ne Rrugen e Dibres prane Medreses. Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, korridori, tualeti dhe dy ballkone.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 3:00 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 3:05 pm
 • ID e pronës: MRE-49833
 • Çmimi: € 124,000
 • Sip. totale: 78 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257