Qera, Apartament 2+1, fundi i Rr. Jordan Misja, 360 euro/muaj

 • € 360
Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, fundi i Rr. Jordan Misja, 360 euro/muaj
Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rr. Llazar Shapatini, 360 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1 + 2 Bllk
 • Adresa: Rruga Llazar Shapatini Pike Referimi: Pertej kompleksit Fiori di Bosko, prane shinave
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Godine tre kateshe pa ashensor
 • Cmimi 360 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² qe gjendet në katin e 3 të një godine te re tre kateshe nen administrim privat. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 2:43 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 9:22 am
 • ID e pronës: MRE-49831
 • Çmimi: € 360
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Llazar Shapatini, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134