Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 550 Euro

 • € 550
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 550 Euro
Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

gjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 550 Euro

 

* Tipologjia: 2+1

* Adresa: Kopshti botanik

* E mobiluar

* Kati 1

* Pallat i Ri

•550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 me siperfaqe 87m² ne katin e 1 te nje pallati te Ri. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,salloni i ndenjes, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 12:27 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-49785
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931