Apartament 1+1,Yzberisht, 113500 Euro

 • € 113,500
Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Yzberisht, 113500 Euro
Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 113,500

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1,Yzberisht, 113500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Spitali Amerikan 3

• E mobiluar

• Kati 8 banim

• Pallat i 2015

• Siperfaqe  neto 74m²

• Siperfaqe  te perbashkta 10.8m²

• Siperfaqe  bruto 85m²

• Cmimi 113500Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 85m², i cili ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te Ri tek Amerikan 3.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

– Punime teper Cilesore me termoizolim per te ruajtur temperaturat ne dimer dhe ne vere.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 10:14 am Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 10:50 pm
 • ID e pronës: MRE-49764
 • Çmimi: € 113,500
 • Sip. e pronës: 74 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Rexhep Shala, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127