Qera, Ambient Zyre 1+1, Astir, 350euro/Muaj

 • € 350
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Zyre 1+1, Astir, 350euro/Muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Zyre 1+1, Astir, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Teodor Keko Pike Referimi: Kompleksi Romario
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient zyre 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar, verande 10 m², e mbuluar me tende druri, e pershatshme per zyre.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 10:08 am Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 9:52 am
 • ID e pronës: MRE-49757
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931