Garzoniere Komuna Parisit , 530 Euro/Muaj.

 • € 530
Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Garzoniere Komuna Parisit , 530 Euro/Muaj.
Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 530

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Garzoniere Komuna Parisit , 530 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: Garzoniere

• Adresa: Rruga Robert Zharts

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i Ri

•530 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Garzoniere ne katin e 3 te nje Pallati te Ri me siperfaqe 45m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit,  dhoma e gjumi dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore i mobiluar me arkitekt. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire. NE PROCES VENIE ASHENSORI.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Maj, 2024 në 9:52 am Përditësuar 31 Maj, 2024 at 9:52 am
 • ID e pronës: MRE-49740
 • Çmimi: € 530
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127