Qera, Hyrje Private 1+1, Allias , 350 Euro.

 • € 350
Rruga Tasim Shehu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Allias , 350 Euro.
Rruga Tasim Shehu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 1+1, Allias

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Tasim Shehu

• E mobiluar

• Kati i 3

• Vile 3 kateshe

•350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 1+1 ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 75 m².Ambienti eshte i mobiluar se fundmi. Ka 1 dhome, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 3:29 pm Përditësuar 30 Maj, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-49705
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tasim Shehu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134