Apartament 2+1, Astir, 131066 Euro

 • € 131,066
Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Apartament 2+1, Astir, 131066 Euro

Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 131,066

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1, Astir, 131066 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Vila L 2021

• Kati 1

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 100.82m²

💶 131066 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100.82m² dhe ndodhet ne katin e 1 ne nje pallat te ri me ashensor tek Vila L 2021. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Siperfaqe e brendshme : 85.01m²

Siperfaqe e perbashket : 15.81m²

Siperfaqe totale : 100.82 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 2:19 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 1:32 pm
 • ID e pronës: MRE-25666
 • Çmimi: € 131,066
 • Sip. e pronës: 85.01 m²
 • Sip. totale: 100.82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Vila L, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127