Shitje, Apartament 2+1+2 wc, Astri, 1300 euro/m2

 • € 123,890
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 2+1+2 wc, Astri, 1300 euro/m2
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 123,890

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2 wc, Astir, 1300 euro/m2

• Tipologjia: 2+1+2 wc

• Adresa: Rruga Loni Ligori, Astir

• Kati 2

• Pallat i Ri i sapo perfunduar

• Siperfaqe 95.3m²

💶 123.890 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2 wc me siperfaqe 95.30m² dhe ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri me ashensor tek Vila L 2021. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, korridori dhe 2 tualete. Apartamenti shitet bosh, dhe eshte i shtruar me parket.

Siperfaqe e brendshme : 80.35 m²

Siperfaqe e perbashket : 14.95m²

Siperfaqe totale : 95.30 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 2:22 pm Përditësuar 13 Janar, 2024 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-25670
 • Çmimi: € 123,890
 • Sip. e pronës: 80.38 m²
 • Sip. totale: 95.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127