Shitet apartament 2+1+veranda, Astir, 111.475 Euro

 • € 111,475
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet apartament 2+1+veranda, Astir, 111.475 Euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 111,475

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+veranda, Astir, 1300 euro/m2

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Loni Ligori, Astir

• Kati 5

• Pallat i Ri i sapo perfunduar

• Siperfaqe 91.8m²

💶 111.475 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+veranda me siperfaqe 91.8m² dhe ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor tek Vila L 2021. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, korridori dhe veranda. Apartamenti shitet bosh, dhe eshte i shtruar me parket.

Siperfaqe e brendshme : 67.2 m²

Siperfaqe e perbashket : 12.5m²

Veranda: 12.1 m2

Siperfaqe totale : 91.8 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 2:30 pm Përditësuar 13 Janar, 2024 at 2:30 pm
 • ID e pronës: MRE-25672
 • Çmimi: € 111,475
 • Sip. e pronës: 67.2 m²
 • Sip. totale: 91.8 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127