Shitje, njesi sherbimi 246 m2 , Astir, 4500 euro/m2

 • € 1,107,765
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, njesi sherbimi 246 m2 , Astir, 4500 euro/m2
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 1,107,765

Përshkrimi

Agjencia Morina shet njesi sherbimi 246 m2 , Astir, 4500 euro/m2

• Adresa: Rruga Loni Ligori, Astir

• Kati Perdhe

• Pallat i Ri i sapo perfunduar

• Siperfaqe 246.17 m²

💶 1.107.765 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet njesi sherbimi me siperfaqe 246.17m² dhe ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri me ashensor tek Vila L 2021. Ambjenti ka organizim shumë te mire dhe disponon 2 tualete. Ambjenti shitet bosh, dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si bar, restorante apo dyqane komerciale.

Siperfaqe e brendshme : 239 m²

Siperfaqe e perbashket : 7.17m²

Siperfaqe totale : 246.17 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 2:39 pm Përditësuar 15 Janar, 2024 at 4:04 pm
 • ID e pronës: MRE-25674
 • Çmimi: € 1,107,765
 • Sip. e pronës: 239 m²
 • Sip. totale: 246.17 m²
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127