Apartament 2+1 Kodra e Diellit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1 Kodra e Diellit, 500 Euro
Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1 Kodra e Diellit, 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kodra e Diellit

• Kati 3

• Pallat  i Ri

• Siperfaqe 70m²

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 85m² dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te Ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.

Ndodhet ne nje zone e cila i ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 20 Prill, 2024 në 9:46 am Përditësuar 20 Prill, 2024 at 9:46 am
 • ID e pronës: MRE-41783
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127