Apartament 2+1, Me Qera, Prane Pazarit Te Ri , 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Me Qera, Prane Pazarit Te Ri , 500 Euro/Muaj
Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1, Prane Pazarit te Ri , 500 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco, prane sheshit Avni Rustemi ,Pazari i Ri

• e mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 75 m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i saporikonstruktuar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitete afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 10:08 am Përditësuar 25 Mars, 2024 at 11:30 am
 • ID e pronës: MRE-36247
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257