Qera, Apartament 1+1+PARKIM, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+PARKIM, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj
Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1+PARKIM, Liqeni i Thate, 600  euro/muaj

Tipologjia 1+1+PARKIM
Adresa: Prane Hotel Radison
I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni. APARTAMENTI DISPONON DHE 1 POST PARKIMI

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 10:50 am Përditësuar 22 Mars, 2024 at 1:52 pm
 • ID e pronës: MRE-36292
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127