Apartament 2+1 me qira, Shkolla e Bashkuar, 300 Euro

 • € 300/Muaj
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar, 300 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat ekzistues

• 💶 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i organizuar mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10073
 • Çmimi: € 300/Muaj
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Bashkuar

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku