Apartament 2+1 Perballe Deliorgjit, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1 Perballe Deliorgjit, 600 Euro/Muaj.
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1 Perballe Deliorgjit, 600 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Irfan Tomini

•E mobiluar

• Kati 1

• Hyrje Private

•600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 1 te nje Hyrje Private me siperfaqe 85m². Ambienti eshte i saporikonstruktuar me cdo gje te re dhe i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma e gjumi dhe tualeti. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Mundësi parkimi në lagje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 30 Maj, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-49668
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127