Qera, Hyrje 2+1, Rruga Besa, 350euro/muaj

 • € 350
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje 2+1, Rruga Besa, 350euro/muaj
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Siri Kodra, 350euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Besa Pike Referimi: Siri Kodra
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Shtepia  ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,tualeti dhe vendparkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

 

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 1:00 pm Përditësuar 30 Maj, 2024 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-49640
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256