Qera, Pjese Vile 3+1+2, Rr Bardhyl, 400 Euro

 • € 400
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 3+1+2, Rr Bardhyl, 400 Euro
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Pjese Vile 3+1, Rr Bardhyl, 400 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

•Bosh

• Kati 2

• Pjese Vile

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 2 te nje shtepie private me siperfaqe 150 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, kuzhina ,2 tualete dhe veranda. Apartamenti jepet Bosh.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 11:01 am Përditësuar 30 Maj, 2024 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-49612
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256