Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira,Prane Casa Italia ,450 Euro

 • € 450
Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2+2Blk Me Qira,Prane Casa Italia ,450 Euro
Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk,Prane Casa Italia, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Pavarsia

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat i ri

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Parkim i perfshire

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 10:44 am Përditësuar 30 Maj, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-49591
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Casa Italia, Kthesa Kamzës, Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256