Apartament 2+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 600 euro

 • € 600/Muaj
Rruga Medar Shtylla, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk me qira, Komuna e Parisit, 600 euro
Rruga Medar Shtylla, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Komuna e Parisit, 600 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Medar Shtylla

• I mobiluar

• Pallat i ri

• Kati 8

💶 600 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me një siperfaqe prej 105m2, ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar, me kushte shume te mira.

Jepet teresisht i mobiluar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Qershor, 2023 në 1:24 pm Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-12049
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Medar Shtylla, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127