Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga e Durresit, 800 Euro/Muaj.

 • € 800
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+Blk Me Qira, Rruga e Durresit, 800 Euro/Muaj.
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+bllk, Rruga e Durresit, 800 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Durresit, prane Prokurorise

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 110m² dhe gjendet në katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me mobilim te ri ne kushte shume te mira dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe jepet per here te pare me qera.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 11:44 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 12:25 pm
 • ID e pronës: MRE-46299
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257