Qera, Apartament 2+1,KTHESA E KAMZES, 350 Euro.

 • € 350
Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,KTHESA E KAMZES, 350 Euro.
Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me qera Apartament 2+1,KTHESA E KAMZES,Kompleksi Malezjan , 350 Euro.

 

•Tipologjia: 2+1

•Adresa:Kompleksi Malezjan,perball terminalit

•I mobiluar

•Kati 2

•Sipërfaqja 87 m2

💶 350 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 87m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne  dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti dhe ballkoni,shtepia nuk esht si ne foto,te gjitha muret jan te sapo lyera.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 11:17 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-46286
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 87 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931