Qera, Garsoniere, 5 Maji,300 Eur /Muaj.

 • € 300
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, 5 Maji,300 Eur /Muaj.
Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, garsoniere, 5 Maji, 300 Eur /muaj.

 • Tipologjia garsoniere
 • Adresa: 5 Maji
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 300 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 40 m² qe gjendet në katin e 2, të një shtepie private. Shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 10:17 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-46252
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931