Shitet Toke, Elbasan, 35 euro/m2

 • € 156,000
Vidhas, Papër, Elbasan Municipality, Elbasan County, Central Albania, 3016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Toke, Elbasan, 35 euro/m2
Vidhas, Papër, Elbasan Municipality, Elbasan County, Central Albania, 3016, Albania
 • € 156,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Toke, 4457 m², Elbasan, 35 Euro/m²

 

Shitet toke me nje siperfaqe prej 4.457m², e cila ndodhet në fshatin Vidhas ne qytetin e Elbasanit dhe gjendet buze rruge. Toka eshte e llojit Are dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 10:00 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 10:00 am
 • ID e pronës: MRE-46248
 • Çmimi: € 156,000
 • Sip. e pronës: 4457 m²
 • Sip. totale: 4457 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: ------------
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Vidhas, Papër, Elbasan Municipality, Elbasan County, Central Albania, 3016, Albania
 • Qyteti Elbasan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544