Qera, Toke Bujqesore, 2.000 m2 ne Baldushk, 200 euro/muaj

 • € 200
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Toke Bujqesore, 2.000 m2 ne Baldushk, 200 euro/muaj
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera toke , 2000 m2, Baldushk, 200 Euro/muaj.

Jepet me qera toke me nje siperfaqe prej 2.000m², e cili ndodhet në Baldushk, Tirane. Toka eshte e llojit are dhe eshte e pershtatshme per kultivimin e produkteve bujqesore te ndryshme apo edhe per rritjen e pulave. Eshte lehtesisht e aksesueshme me makine (rruge e asfaltuar) dhe me pus uji prane tokes.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 31 Tetor, 2023 në 12:19 pm Përditësuar 31 Maj, 2024 at 9:51 am
 • ID e pronës: MRE-19388
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 2000 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Tokë / Truall
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Zone Periferike/Aeroport

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544