Shitet , Apartament 2+1, Ali Dem, 187.000 Euro

 • € 187,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet , Apartament 2+1, Ali Dem, 187.000 Euro
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 187,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, Ali Dem, 187,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Ali Dem, Pike Referimi: Prapa Maternitetit te RI
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Me garazhd
 • Siperfaqe Bruto 110m2
 • Cmimi I Shitjes 187,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartamenti 2+1 me një sipërfaqe prej 110 m2 dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.  Apartamenti ka organizim shume te mire, dhe perbehet nga  salloni i ndenjes,ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi ,korridori,2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Nëntor, 2023 në 3:10 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 12:19 pm
 • ID e pronës: MRE-19462
 • Çmimi: € 187,000
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Morina 06
 • Morina 06
+355692040508