Qera, Dhome, vile private, Porcelan, 160 euro/muaj

 • € 160
Rruga Kol Idromeno, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Dhome, vile private, Porcelan, 160 euro/muaj
Rruga Kol Idromeno, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 160

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera nje dhome ne katin e dyte te nje vile private, ne Porcelan, 160 euro/muaj

 • Tipologjia dhome
 • Adresa: Xhanfize Keko, Porcelan
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 160 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje dhome (ndarje qeraje) ne hyrje private qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private.  Kati i dyte ka tre dhoma dhe dy banjo. Njera e dhome eshte  e lire. Ofrohet plotesisht e mobiluar: me krevat dopio, dollap rrobash, etj. Preferohet vajze kundrejt qerase 160 Euro ne muaj. Ne qofte se do jene dy vajza qeraja eshte 200 euro te dyja bashke. Kuzhina dhe salloni ndenjes eshte e perbashket.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 12:58 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 10:37 am
 • ID e pronës: MRE-21059
 • Çmimi: € 160
 • Sip. e pronës: 30 m²
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kol Idromeno, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256