Qera, Apartament 1+1, Qender, 550 euro

 • € 550
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Qender, 550 euro
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, tek 9-kateshet, 550 Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: 9- kateshet, Qender
• I mobiluar
• Kati 1(i ngritur nga toka)
• Pallat
• 💶 550 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 1 të një pallati.
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha pajisjet dhe mobilim te ri dhe eshte i shtruar me parket. Ai përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

E lire ne fund te muajit

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Tetor, 2023 në 10:34 am Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 12:22 pm
 • ID e pronës: MRE-19264
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Gesana Morina
 • Gesana Morina
+355694276521