Apartament 3+1,Rr Haxhi Hysen Dalliu, Me Qira, , 600 Euro

 • € 600
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1,Rr Haxhi Hysen Dalliu, Me Qira, , 600 Euro

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1, Rr Haxhi Hysen Dalliu, 600 euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rr Haxhi Hysen Dalliu, Pran prokurorisë se rrethit ngjitur me KMY

• Pjeserisht e Mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 124 m² dhe gjendet në katin e 5 të një kompleksi te ri. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, me punime totalisht të reja. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 12:04 pm Përditësuar 23 Shkurt, 2024 at 11:24 am
 • ID e pronës: MRE-26346
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 124 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2023
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931