Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 400 Euro

 • € 400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, 21 Dhjetori, 400 Euro
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera 21 Dhjetori , 400 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: 21 Dhjetori

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet dhe kondicioner.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 11:51 am Përditësuar 18 Janar, 2024 at 12:49 pm
 • ID e pronës: MRE-26309
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931