Qera, Pjes Vile, 2+1, Kombinat , 250 Euro

 • € 250
Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1, Kombinat , 250 Euro
Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Kombinat , 250 Euro

• Tipologjia: 2+1+2 banjo

• Adresa: Kombinat,Mbrapa njesis bashkiake nr 6

• e pamobiluar

• Vile private

• Kati 4

•  250 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m² ne katin e 4 te nje vile private.Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr, vendparkim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 12:41 pm Përditësuar 21 Janar, 2024 at 10:11 pm
 • ID e pronës: MRE-26117
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931