Qera, Apartament 2+1, Ish Fusha Aviacionit, 900 Euro/Muaj.

 • € 900
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Ish Fusha Aviacionit, 900 Euro/Muaj.
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Ish Fusha Aviacionit, 900 Euro/Muaj

 

• Tipologjia: 2+1

•Adresa: Ish Fusha Aviacionit

• i mobiluar

• Kati 11

• pallat i ri

• 💶 900 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 11 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor i pabanuar me pare. Apartametni organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe nje ballkone i madh. I pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 4:50 pm Përditësuar 29 Prill, 2024 at 10:07 am
 • ID e pronës: MRE-26035
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 11
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257