qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 2.000 euro

 • € 2,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 2.000 euro
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 2.000 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga e Dibres, Farmacia 10

• Kati 2

• 2.000 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 200m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti ofrohet per qera bosh, eshte i pershtatshem per zyra dhe  disponon 2 tualete. Ai gjendet ne katin e 2 te nje godine.

Për informacione të mëtejshme  na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 3:06 pm Përditësuar 23 Janar, 2024 at 3:21 pm
 • ID e pronës: MRE-26010
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. e pronës: 200 m²
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544