qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 1.200 euro

 • € 1,200
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 1.200 euro
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga e Dibres, 1.200 euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rruga e Dibres, Farmacia 10

• Kati 3

• 1.200 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 165m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme.  Ambienti ofrohet per qera bosh, eshte i pershtatshem per zyra dhe  disponon 2 tualete. Ai gjendet ne katin e 3 te nje godine.

Për informacione të mëtejshme  na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 3:01 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 3:03 pm
 • ID e pronës: MRE-26007
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. e pronës: 165 m²
 • Sip. totale: 165 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544