Qera, Pjes Vile, 2+1, Selite , 280Euro

 • € 280
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 2+1, Selite , 280Euro
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1, SELITE , 280 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Nenstacioni Elektrik

• e pamobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  280 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr .  E pajisur me kondicioner. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 12:23 pm Përditësuar 21 Janar, 2024 at 10:12 pm
 • ID e pronës: MRE-25943
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931