Shitet, Ambjent Biznesi,KOMUNA E PARISIT, 352000 €

 • € 352,000
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Ambjent Biznesi,KOMUNA E PARISIT, 352000 €
 • € 352,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Ambjent biznesi ne Komuna Parisit, 352 000 Euro .

 • Tipologjia: ambjent biznesi (dyqan)
 • Adresa:- KOMUNA E PARISIT, Stadiumi DINAMO.
 • Bosh
 • Siperfaqe 70m2
 • Cmimi i Shitjes 352,000 Euro.

Informacione rreth prones:

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe prej 70m² qe gjendet në katin e 1 të pallati te ri. Ambjenti ka forme drejtkendore dhe ka hyrje-dalje ne te dyja krahet e pallatit, ka hapesire teresisht te lire  dhe shitet bosh.  Prona disponon dokumentacion te rregullt , certefikate pronesie.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 12:05 pm Përditësuar 15 Janar, 2024 at 2:23 pm
 • ID e pronës: MRE-25767
 • Çmimi: € 352,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931