Apartament 3+1+2+blk Me Qira, Rruga e Kavajes, 800 Euro

 • € 800
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 3+1+2+blk Me Qira, Rruga e Kavajes, 800 Euro
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 3+1+2+Blk, Rruga e Kavajes, 800 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+2+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes,

• I mobiluar

• Kati 2

•Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira apartament 3+1, me një sipërfaqe 125m² dhe ndodhet ne katin e 2 banim të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, i pajisur me kondicioner. Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni .

Ndodhet ne nje zone qe ofron cdo facilitet te nevojshem dhe mjaft te preferuar per banim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Tetor, 2023 në 3:56 pm Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 11:04 am
 • ID e pronës: MRE-17874
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256