Jepet me Qera, Apartament 1+1, RR. “HAMDI PEPA”, SELITE Selite, 340 Euro

 • € 340
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet me Qera, Apartament 1+1, RR. “HAMDI PEPA”, SELITE Selite, 340 Euro

Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 340

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, ”HAMDI PEPA”, SELITE Selite, 340 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: ”HAMDI PEPA”, SELITE Selite

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat ashensor

• 💶 340 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin 5 ne nje pallat te ri me ashensor, ”HAMDI PEPA”, SELITE

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar sipas preferencave , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone me kerkese te larte per banim dhe ka afer te gjitha facilitete e nevojshem afer.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 12:38 pm Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 12:43 pm
 • ID e pronës: MRE-30411
 • Çmimi: € 340
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 12
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258